Oddziały szpitalne w Nowogardzie:

Praca - lekarz internista

Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie szuka Lekarza internisty do pracy na Oddziale Wewnętrznym.

Lekarz internista

Miejsce pracy: Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie, ul. Wojska Polskiego 7, 72-200

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie wywiadów lekarskich z pacjentami
  • Prowadzenie całego procesu diagnostycznego i leczniczego pacjentów
  • Wykonywanie zabiegów diagnostycznych i terapeutycznych pod nadzorem ordynatora oddziału.
  • Stała weryfikacja diagnozy i leczenia
  • Pełnienie dyżurów stacjonarnych w Szpitalu
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z procedurami

Wymagania:

  • Wykształcenie Uczelnia Medyczna Wydział Lekarski
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza
  • Umiejętność wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz podejmowania uzasadnionego ryzyka w hospitalizacji pacjenta
  • Umiejętność pracy w zespole, przekazywania i przyswajania informacji.

Wskazane cechy osobowości:

  •  szybkość działania, konsekwencja, rzetelność, komunikatywność w zespole.

Co oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie i etat
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy w nowoczesnych warunkach w szpitalu
  • wsparcie dyrekcji

Szpital posiada odziały:

  • Oddziały szpitalne:
  • Oddział Neonatologiczny
  • Oddział Pediatryczny
  • Oddział Ginekologiczno - Położniczy
  • Oddział Chirurgiczny
  • Oddział Wewnętrzny

Kontakt:

Godziny otwarcia:
  • Szpital czynny całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard

LABORATORIUM

adres: Szpital ul. Wojska Polskiego 7, I piętro.

Pobieranie badań i wydawanie wyników: poniedziałek - piątek od 7:30 do 12:00