Wspomóżmy Grażynkę Luter!

W tej chwili to bardzo ważny adres, KRS w Internecie!

Będę wdzięczna za każdą wpłatę i każde udostępnienie na Facebooku!

https://www.siepomaga.pl/grazyna-luter i Numer KRS 0000396361

Można na się załamać, oddać swoje życie losowi. Ale, większość chorych nie poddaje się: Ci ludzie pracują, wychowują dzieci, mają również wnuczęta. W gronie tych dzielnych wojowniczek z podstępną chorobą, jaką jest Stwardnienie rozsiane (sclerosis multiplex – SM) jest nasza koleżanka Grażyna Luter pielęgniarką koordynującą w Przychodni Przyszpitalnej Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie, która potrzebuje finansowego wsparcia w walce z ciężką chorobą.

- Tę chorobę diagnozuje się na ogół w ciągu pół roku od wystąpienia symptomów. Moje niepokojące objawy tej podstępnej choroby pojawiły się 2 lata temu. Moje ciało odmawiało posłuszeństwa, a ja czułam, nieco inaczej, niż zwykle i to mnie bardzo zaniepokoiło. W tej chwili wiem, że choroba stwardnienie rozsiane, na które zachorowałam, opanowuje mój organizm. Rehabilitacja, zakup sprzętów rehabilitacyjnych oraz artykułów higienicznych -To dla mnie w na tę chwilę już bardzo ważny priorytet. Dodam, że jestem zakwalifikowana do obiecującego programu lekowego, ale wciąż potrzebuję dalszej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Żyję ze stwardnieniem rozsianym. To choroba, która nie wybiera i atakuje podstępnie!

- opowiada Grażyna pracująca w Przychodni Przyszpitalnej Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie.

Czas ze stwierdzonym SM liczy się inaczej…

- Bardzo proszę o wsparcie, które pozwoli mi sprawniej żyć oraz w miarę możliwości pracować w najpiękniejszym zawodzie na świecie – pielęgniarki – podsumowuje. Będę wdzięczna za każdą wpłatę i każde udostępnienie na Facebooku!

Rozpoczęcie zbiórki rozpoczęło od 17 Października 2023, a jej skończenie przewidywane jest na 16 Stycznia 2024.

Zespół: SPSR w Nowogardzie