8 Marca Między Narodowy Dzień Kobiet

2024 03 07 dzien kobiet

Drogie Panie jesteście opoką dla tego szpitala, Bez Was i waszego zaangażowania w to, co tu robicie, jego życie i funkcjonowanie nie miałoby, sensu. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wszystkim Panią pracującym w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie życzymy optymizmu w życiu zawodowym i osobistym, abyście wszystkie potrafiły realizować swoje marzenia, które są z pewnością najważniejsze.

Dziękujemy za tę wyjątkową sumienność i poświęcenie, które wkładacie w realizację swoich codziennych obowiązków zawodowych w naszym szpitalu. Wasza praca jest niełatwą i wymaga, szczególnego zaangażowania, co dostrzegamy każdego dnia.

Dyrekcja szpitala:
Kazimierz Lembas-dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie

Jakub Kubiak - dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych
dr n. med. Marek Kowalczyk - dyrektor ds. Medycznych Szpitala
Halina Szawan – pielęgniarka naczelna Samodzielnego Publicznego Rejonowy Szpitala