Następny bardzo ważny etap modernizacji pomieszczeń w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie

Przed szpitalem kolejna faza unowocześnienia

Ma być komfortowo i ładnie

Już niebawem pomieszczenia budynków, w których znajdują się przychodnia, przyszpitalna, pomieszania administracji szpitalnej oraz laboratorium zostaną odremontowane. Za kwotę 5 mln zł zostanie zrealizowana termomodernizacja.

Jeszcze w tym roku ma rozpocząć się kompleksowa modernizacja następnych obiektów w szpitalu. Dzięki niej pomieszania nabiorą świeżego wyglądu.

- Jak wiemy i usłyszeliśmy w obecności reporterów 5.04.2023 roku burmistrz Robert Czapla oficjalnie ogłosił przetarg na wykonanie termomodernizacji kilku obiektów Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie. Wyremontowane i odnowione obiektów przyszyszpitalnych oraz laboratorium to poprawa jakości leczenia w naszym szpitalu, ulepszanie jakości pracy w nowych warunkach. Mamy nadzieje, że jeszcze w kwietniu rozpocznie się generalny remont laboratorium oraz pomieszczeń przyszpitalnych. Po remoncie mają one zyskać taki standard, jak inne odnowione miejsca, które wyglądają bardzo nowocześnie. Za nadchodzące utrudnienia już przepraszamy naszych pacjentów. Dołożymy wszelkich starań, aby remont przebiegł fachowo i sprawnie. Obiekty przyszpitalne od lat czekały na tę modernizację, która mam nadzieję, że niebawem się rozpocznie. Dodam, że ważnym faktem jest to, że Rada Miejska w Nowogardzie na wniosek Burmistrza Roberta Czapli uchwaliła sumę 550 tys zł na wsparcie tej ważnej inwestycji.

Mówi : Kazimierz Lembas — Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie.

Wykonawca w wyniku wygranego przetargu powinien rozpocząć pracę remontowe jeszcze w kwietniu bieżącego roku, gdzie będzie miał 14 miesięcy na wywiązanie się z umowy.

Źródło: SPSR w Nowogdzie