Wybitna Lekarka naszego szpitala, która chorobom się nie kłania!

„Rzetelna lekarka, mająca wiele w sobie empatii i zrozumienia” - tak mówią o Pani Doktor ci, którzy ją znają. Teresa Buragas, lek. med. Spec. Chorób Wewnętrznych obchodziła jubileusz 50-lecia pracy w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie.

W dniu 17.08.2023 w naszym szpitalu niezwykły Jubileusz – 50-lecie pracy lek. Teresy Buragas – specjalisty chorób wewnętrznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie.

Z dumą możemy powiedzieć o bogatym dorobku lekarskim Pani Doktor oraz jej liczne dokonania lekarskie w sferze leczenia pacjentów na Oddziale Wewnętrznym.

W wydarzeniu udział wzięli: Kazimierz Lembas-dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie, Jakub Kubiak-dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych i Grażyna Piechowska Głowna Księgowa Szpitala. Nie zabrakło ciepłych słów:

„Kieruję gorące słowa uznania do Pani za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym nasi pacjenci mogą mieć wiarę w powrót do zdrowia. Serdeczność, wysoką kulturę osobistą to cechy, które Panią wyróżniają w naszym szpitalu. Pragnę przekazać wyrazy najgłębszego szacunku za pełen profesjonalizm i postawę zawodową. Nadmienię, że Pani Doktor pracuje w naszym szpitalu od 50 lat. To fantastyczny jubileusz, który wierzmy, że będzie wciąż kontynuowany poprzez utrzymywanie lub przywracanie zdrowia dla naszych pacjentów poprzez praktykę lekarską, jaką ma Pani jako wybitna pełna empatii lekarka.

- Kazimierz Lembas-dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie

Tekst o foto: SPSR w Nowogardzie