Porządki przy szpitalu

Czysty teren, odmalowane farbą ławki

Porządki na terenie szpitala w Nowogardzie. Chodzi o posprzątanie terenu wokoło lecznicy i odmalowanie ławek. Lato, upalna pogoda,  a wokół placówki nazbierało się wiele liści, drobnych śmieci, które trzeba było usunąć i odświeżyć farbę na ławkach.

Jeśli komuś się wydawało, że pod szpital przybędzie kilka osób, które podniesie parę papierków, to grubo się pomylił. W ruch poszły nie tylko szczotki, ale grabie i inne narzędzia do tego z każdą chwilą pojawiało się coraz więcej innych pracowników szpitala, którzy z zaangażowaniem mimo upału sprzątali w różnych częściach placówki.

– Już od rana, póki jest chłodniej zaczynamy wspólnie sprzątać teren wokoło szpitala, przechodni przyszpitalnej i ławkach, które także będą odświeżone farbą. Są to prace, który wymagają naszej interwencji, by było schludnie i czysto – mówi Pan Andrzej jeden z pracowników technicznych i konserwator szpitala.