Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko

Kilka sekund po godz. 08:29 urodziła się malutka Amelka!

Oddział, gdzie rodzą się dzieci to specjalne miejsce w naszym szpitalu. Oddział nigdy nie zasypia – w dzień i w nocy jest gotów pomagać matkom i dzieciom. Jak wygląda atmosfera oczami pacjentek?

O wysokim standardzie urodzeń i przyjaznych warunkach przekonują odwiedzające Oddział Ginekologii i Położnictwa Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie.

-Polecam, z całego serca Parę tygodniu temu rodziłam w tym szpitalu i powiem, szczerze nie wyobrażam sobie rodzic gdzie indziej, jeśli zdecydujemy się z mężem na drugie to tylko poród w tym szpitalu. Do Nowogardu mamy 60 km, ale warto, Pani doktor ginekolog młoda, ale bardzo kompetentna osoba bardzo szybko zareagowała, jak mojemu Synkowi spadało tętno i rozwiązaliśmy ciąże przez cięcie cesarskie może dzięki temu mam zdrowego pięknego Synka Panie pielęgniarki tak miłego, że nawet się nie spodziewałam, opieka na wysokim poziomie Panie pielęgniarki były tak miłe i sympatyczne, że aż nie chciało się wychodzić do domku, łóżka super nie było aż takiego problemu przy wstawaniu do Małego wszystko regulowane pilotem, toaleta na sali, Panie położne również sympatyczne wszystko wytłumaczą, pomogą, pokażą, jeśli trzeba, zaopiekują się dzieciątkiem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę do tego szpitala.- opisuje, na stronie szpitala Anna.

Następną jest Kinga Bartyzel mama malutkiej Amelii, którą odwiedzaliśmy bezpośrednio na oddziale szpitala.
- Urodziłam, Amelię w dniu 21.09.2023 r. tak po 8:29 córeczka jest zdrową i radosną z powodu widać przyjścia na świat. Chcę złożyć położnym, lekarzom, lekarkom serdeczne podziękowania za troskliwą opiekę, jaką mnie i córkę otoczono w trakcie pobytu na Oddziale Położniczo- Ginekologicznym w Nowogardzie. Oddział jest super, dlatego z pewnością będę go polecała wszystkim przyszłym matką - opowiada mama malutkiej Amelki

Pacjentki oddziału ginekologiczno-położniczego Szpitala w Nowogardzie mogą liczyć na najlepszą opiekę. Wszystko dzięki zespołowi doświadczonych lekarek, lekarzy ginekologów oraz położnych.

Źródło i foto: SPSR w Nowogardzie