Zakaz parkowania przy przyszpitalnym laboratorium dla pacjentów obowiązuje!

2023 12 01 zakazKilka razy pisaliśmy już na temat parkowania na terenie SPSR w Nowogardzie. Oficjalnie szpital ma parkingi bezpłatne, ale są miejsca, gdzie parkować nie wolno.

Na chodnikach, miejscach niedozwolonych na terenie Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie-pacjenci zostawiają swoje samochody tam, gdzie im się tylko podoba. Czy tak można?

- Na terenie szpitala w Nowogardzie można parkować w wyznaczonych miejscach, ale są miejsca, gdzie parkować nie wolno! Jak choćby przy Laboratorium szpitalnym przy ul. Wojska Polskiego 7 – Chciałem poinformować, że ruszyły prace związane z termomodernizacją starych obiektów szpitala. Dlatego bardzo proszę pacjentów, by zachowali szczególną ostrożność podczas przebywania na terenie. Wszelkie roboty budowlane odbywające się w Szpitalu są wykonywane, w celu poprawy jakości i estetyki budynków względem nowo wybudowanej bryły szpitala. Za wszelkie niedogodności występujące na terenie szpitala serdecznie przepraszamy.
- przypomina Jakub Kubiak-dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych.

Przypominamy, że obowiązuje również zakaz korzystania z telefonu na przejściu dla pieszych przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie.

SPSR w Nowogardzie